Порошенко вперше обговорив відносини України та Британії з новим Прем’єром

267
1 серпня 2016 року Президент України Петро Порошенко вперше здійснив переговори з новопризначеним Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей.

Співрозмовники обговорили актуальні питання двосторонньої та міжнародної співпраці в контексті рішення Великої Британії про вихід з ЄС. Президент України висловив вдячність британському уряду за тверду позицію на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, – йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.
У свою чергу Мей заявила, що Велика Британія не змінюватиме своєї політики щодо санкцій проти Російської Федерації доти, доки РФ не виконає всі положення Мінських домовленостей.
Крім того, глава британського уряду підкреслила важливість твердої відданості політиці невизнання анексії Кримського півострова Росією. Також співрозмовники обговорили можливість розширення економічної співпраці між двома країнами.
Нагадаємо, нещодавно Мей зробила гучну заяву, в якій гостро розкритикувала політику Президента РФ Владіміра Путіна. Перед голосуванням парламенту за модернізацію ядерного щита Мей, яку вже охрестили «другою Залізною Леді», заявила, що Британія не може дозволити собі ослаблення свого захисту.
За її словами, реальною загрозою для країни є Північна Корея й Російська Федерація, проте саме РФ є тією державою, чия зухвала поведінка загрожує безпеці Великої Британії.
«Немає жодних сумнівів у готовності Президента Путіна підірвати засновану на правилах міжнародну систему заради власної вигоди», – наголосила новообрана глава британського уряду, яка вважаю анексію Криму демонстрацією «реальних намірів Путіна».

Коментарi

Коментарiв