Ярош зробив шокуючий прогноз щодо війни з Росією

193
Народний депутат України, екс-лідер організації «Правий сектор» Дмитро Ярош спрогнозував, що державу лише чекає основна фаза війни з РФ.

«Побачив, що хтось виклав на ex.ua фільм «Добровольці Божої Чоти». Раджу всім подивитися, хто не бачив його в кінотеатрах… Це вже історія. Але, пам’ятаймо, що російсько-українська війна триває, і основна її фаза ще попереду», – написав у своєму Facebook активіст.
«Саме тому українські добровольці, без піару та галасу, й надалі виконують свій священний обов’язок, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України на різних ділянках фронту і в тилу ворога у складі ЗСУ, Нацгвардії, Української добровольчої армії», – зазначив Ярош.
Нагадаємо, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош 11 листопада минулого року склав свої повноваження керівника організації.
8 листопада у столиці відбулась конференція керівного складу «ПС». Учасники планували напрацювати робочі матеріали для підготовки всеукраїнського з’їзду «Правого сектора», що дало би змогу стати фактором об’єднання для українських патріотів.
«Натомість, ініціатори та деякі учасники зібрання взяли на себе нелегітимні функції: визначення стратегічного напряму розвитку «Правого сектора» та обрання ще одного Проводу, де мені обрали посаду провідника. Я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути «весільним генералом» у «Правому секторі», – заявив тоді націоналіст.

Коментарi

Коментарiв