Третя світова війна почнеться через Україну, – Трамп

213
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що саме через Україну почнеться Третя світова війна.

За словами одіозного політика, Третя світова війна може розпочатися, якщо США спробують Україні допомогти повернути анексований Росією Крим. Крім того, він гостро розкритикував журналістів, які нібито неправильно подали його інтерв’ю для ABC News, звинувативши Трампа в незнанні про вторгнення РФ на півострів – передає Українська правда.
«Я знаю це точно. Це було приблизно два роки тому. Приблизно. Він був узятий, поки Обама спостерігав», – наголосив кандидат у президенти США під час виступу перед своїми прихильниками.
Він також зазначив, що коли під час вищезгаданого інтерв’ю він сказав, що Кремль не збирається здійснювати вторгнення до України, у відповідь журналіст зазначив, що «вона вже в Україні».
«Я сказав, так, добре, це було два роки тому. Я маю на увазі, ви хочете, повернути, ви хочете почати Третю світову війну, щоб отримати його назад? Це відбулося поки Обама спостерігав», – підкреслив скандальний республіканець.

Коментарi

Коментарiв