У ЗМІ «злили» запис розмови Луценка й Коломойського

231
«Новому региону» вдалося заволодіти записом розмови одіозного мільйонера Ігоря Коломойського й Генерального прокурора України Юрія Луценка, який напередодні відхрестився від зв’язків із бізнесменом. Під час розмови вони обговорили майбутнє фінансування партії «Блок Петра Порошенка» й навіть зміну назви політичної сили.
Нагадаємо, журналіст і нардеп Сергій Лещенко припустив, що Луценко нещодавно міг здійснити таємну зустріч із Коломойським. На його думку, вони обговорювали «проблеми, які виникли в олігарха» під час візиту Генерального прокурора на Івано-Франківщину для представлення нового прокурора області.
Луценко досить іронічно прокоментував ці звинувачення у своєму Facebook, від хрестившись від цієї інформації: «Колеги журналісти! Щоб перевірити цю висмоктану з пальця і подану з перших рук нардепа фантазію достатньо встати о 6, представити нового прокурора в Луцьку о 8, потім провести брифінг, зустрітися з бійцями АТО. Потім повторити це в Франківську, а потім – в Тернополі. Ви самі на УП це детально описували. Запевняю, що будь-який хронометраж покаже, що я не тільки не міг зустрітися з Коломойським, але й просто пообідати».
 
 

Коментарi

Коментарiв