А Кремль нехай іде кобилі в тріщину, – Савченко знову оголосила голодування

287
Під час прес-конференції народний депутат України Надія Савченко заявила, що розпочне голодування у зв’язку з бездіяльністю влади щодо звільнення полонених, а також зробила «побажання» російській владі.

«Одним з механізмів мого звільнення був протест голодом на бездіяльність української влади. З сьогоднішнього дня я знову оголошую голодування на бездіяльність перебувають при владі всього світу по звільненню українців із полону. Голодування буду тримати до дня позитивного результату», – оголосила в ефірі 112 Савченко.
«Ви думаєте, що мені не вистачить сил? У в’язниці ж вистачило, а там було значно складніше. Мене надовго вистачає. Так, це нелегко. Але нічого страшного, я витримаю. Завершу голодування я тоді, коли буде результат. Я сподіваюся, що для цього не потрібні роки чи місяці, все включиться значно скоріше», – зазначила парламентар.
«І на останок для Росії. Яким би тяжким не був наш шлях, ми вистоїмо й переможемо. А влада Кремля нехай іде кобилі в тріщину», – заявила нардеп, нещодавно звільнена з незаконного ув’язнення в Російській Федерації.
Крім того, вона наголосила, що Україна вже «дозріла» до революції: «Громадська думка нашого народу на досить високому рівні. Я вважаю, що ми вже дозріли для чітких і рішучих дій, тому шлях революції нам теж підходить. Діємо! Наша Україна в наших руках!».

Коментарi

Коментарiв