Порошенко жорстко затролив російських ВДВшників

199
Із нагоди Дня Високомобільних десантних військ Президент України Петро Порошенко привітав українських військових, порівнявши їх із російськими колегами, які вже традиційно у це свято купаються в фонтанах.

2 серпня 2016 року під час брифінгу після урочистих заходів на базі Навчального центру ВДВ Збройних Сил України в Житомирі з нагоди Дня Високомобільних десантних військ глава держави затролив російських військових.
«Наше свято відрізняється тим, що наші десантники не у фонтанах купаються, а Батьківщину захищають», – цитує Укрінформ Президента.
Крім того, під час виступу він поділився інформацією щодо програми співпраці з Великою Британією, США, Польщею, Литвою, Канадою – фахівці цих країн допомагають готувати українських військових.
«Сьогодні тут перебуває «рота британських інструкторів, яка має абсолютно чіткий у плані завдань по підготовці українських десантників курс, вони передають свій досвід, і я можу сказати, що навчаються і нашому досвіду гібридної війни і перемог, які здобули українські десантні бригади у війні 2014-2016 років», – зазначив Порошенко.
Також український лідер подякував партнерам за хорошу співпрацю, передбачену оборонними документами держави. «І ми на сьогоднішній день уже бачимо, що рівень підготовки українських десантників і українських військовослужбовців є кардинально інший».

Коментарi

Коментарiв