Савченко звинуватили в наслідуванні одіозного американського політика

230
2 серпня народний депутат України Надія Савченко озвучила програмний спіч, який сама гучно назвала «національною ідеєю», у зв’язку з чим ЗМІ побачили явну схожість із діями одіозного кандидата у президенти США Дональда Трампа.

Зазвичай Савченко дивує гучними заявами, часто нецензурною лексикою, проте сьогодні вона здивувала тим, що вперше протягом своєї політичної кар’єри під час промови користувалася конспектом (варто сказати, що склалося враження, ніби вона бачила текст уперше, оскільки нардеп постійно запиналася й робила помилки).
У своєму палкому спічі Савченко намагалися «сподобатися» всім. Підпільним «ватникам» був адресований заклик «посміхатися Донбасу», родичів полонених українців порадували обіцянками зробити все можливе задля свободи їхніх близьких, а мешканці Горішніх Плавнів (колишній Комсомольськ) і Кропивницького (колишній Кіровоград) почули критику влади щодо несвоєчасної декомунізації.
Депо.ua зазначає, що в цілому виступ Савченко нагадав політику одіозного республіканця Дональда Трампа, який навіть особливо не розуміючись у деталях «годує» американців популярними обіцянками, які не підтримують не те щоб демократи, а й навіть його однопартійці.
Сьогоднішній спіч нардепа вже охрестили початком президентської кампанії. Це й не дивно, оскільки, якщо спочатку Савченко говорила, що погодиться на посаду Президента тільки тоді, коли захоче народ, то нещодавно вона заявила, що це вже необхідно. Видання прогнозує, що цю кампанію вестимуть згідно з «заповідями» Трампа. Відповідно, поки складно зрозуміти, чи принесе їй це бажаний успіх.

Коментарi

Коментарiв