Експерт звинуватила Савченко у крадіжці ідей для своїх заяв

138
Політичний експерт Тетяна Лупова заявила, що чергові резонансні заяви, які нардеп Надія Савченко озвучила 2 серпня, вона просто вкрала у відомого футуролога.

На думку Лупової, всі заяви Савченко спрямовані на маніпулювання громадською свідомістю українців. Нагадаємо, 2 серпня від час великої прес-конференції нардеп оприлюднила план «перезавантаження» держави, зокрема йдеться про нову Конституцію та створення Народної ради.
«Це ідеї відомого футуролога, народного експерта Тараса Бебешка. Він не раз їх озвучував. Сама вона взяла його ідеї за основу, або ж хтось їй підказав, невідомо. Але дуже негарно красти чужі ідеї і видавати за свої. Тим більше, що Савченко і ті, хто за нею стоїть, збираються прийти до влади, використовуючи зовсім інші інструменти, ніж це пропонує Бебешко», – наголосила в коментарі 24експерт.
Крім того, голодування, яке вкотре оголосила Савченко у зв’язку з бездіяльністю влади щодо полонених українців, вона також назвала маніпуляцією, частиною добре продуманої політтехнології. Підтвердженням цьому є той факт, що під час перебування нардепа в російський в’язниці лише навколо був шалений резонанс у ЗМІ на відміну від інших політв’язнів.
«Державна система Росії не передбачає жестів доброї волі. Там, де вони хочуть вбивати, вони це роблять. Завдання було накрутити стільки пропагандистського шуму навколо Савченко і відпустити її. Ось ми і бачимо результат такої пропаганди. Адже вона повернулася з великим рівнем народної довіри. Дуже схоже на непогано сплановану політичну технологію з огляду на ситуацію, в якій перебуває Україна. Росія, як ми бачимо, не відмовилася від зазіхань на нашу територію», – зауважила фахівець.
Відповідно, на її думку, йдеться не про «помсту» колишньої влади, а про реванш проросійських політиків.

Коментарi

Коментарiв