Нардеп оприлюднив основну версію резонансного вбивства Шеремета

226
Народний депутат України Антон Геращенко оприлюднив основну версію вбивства відомого журналіста Павла Шеремета.

За словами народного обранця, вбивство журналіста було показовим, у формі теракту, внаслідок якого могли постраждати інші особи. Відповідно, поки однією з основних версій причин убивства є бажання низки осіб спричинити конфронтацію населення та влади – передає УНІАН.
«Сьогодні вивчається багато версій… Одна з провідних версій – вбивство Павла Шеремета демонстративне, для того, щоб внести якийсь безлад в державний лад. Щоб зіштовхнути лобами суспільство з владою за прикладом, який був з вбивством Георгія Ґонґадзе», – зазначив Геращенко.
Нагадаємо, близько 8:00 20 липня в центрі Києва пролунав вибух. Машина відомого журналіста, ведучого радіопрограми «Вести» Павла Шеремета вибухнула на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка.
«Це вже повний бєспрєдєл! Усі грані перейдені! Президент Петро Порошенко! Якщо ви хотіли свого Гонгадзе, ви його отримали. Тепер будете з цим жити. І повірте, все тільки починається. Тепер журналісти відчувають, що в очолюваній вами країні вони повністю беззахисні. Не чекайте від них підтримки. Можете скільки завгодно обіцяти взяти під особистий контроль і розібратися. Воно не працює», – заявив тоді журналіст Сергій Лямець.

Коментарi

Коментарiв