Кабмін здивував українців неочікуваною відставкою

278
3 серпня 2016 року заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова заявила, що йде у відставку, викликавши значний резонанс у суспільстві.

«Я залишаю уряд. Не згідна з атаками на журналістів та свободу слова з боку окремих політиків та політичних організацій. Не можу прийняти відсутність відповідної реакції на ці атаки. На знак протесту залишаю уряд і продовжу відстоювати, як громадянин та волонтер, ідеї Майдану, свободу та демократію. Я продовжу боротися за все, за що воюють наші патріоти на фронті», – написала у своєму Facebook Попова.
Гідний вчинок. Патріотом можна залишитися і на громадянці. Довбану машину бюрократизму та окозамилювання нашої системи можуть зруйнувати тільки активні, досвідчені і цілеспрямовані, як ти. Зі стіною боротися складно. Дуже сильно розумію, чого тобі вартувало це рішення. Але все одно шкода. Таня, це мужній крок. Шкода, що до цього дійшло. Трохи сумно. Але в будь-якому випадку, продовжуйте впливати на країну з іншого боку. Удачі, – пишуть у коментарі до цієї заяви користувачі соціальних мереж.
У відповідь Попова подякувала за підтримку й наголосила, що продовжить боротьбу, проте вже в іншому статусі.
Проте не у всіх українців рішення про відставку заступниці міністра інформаційної політики викликало подібні емоції. Наприклад, блогер Роман Донік так прокоментував пост Попової: «Як громадянин і волонтер? ТП вирішила, що вона не просто ТП. Їй здалося, що справа не в нерозумності, а в її популярності. Навіть на двох мовах пише пости. Наївна. Краще за все не помічати її пару місяців. Попуститься. Спочатку пробиватиме дно, скоріше навіть спільно з антиукраїнськими соратниками, а потім попуститься. Головне – не годувати дрібного троля. Хоча розслідування щодо освоєння коштів через її фірми провести варто».

Коментарi

Коментарiв