Савченко напророкували президентство, – Матвійчук

405
Український співак Анатолій Матвійчук прокоментував прес-конференцію народного депутата України Надії Савченко, захистивши її від нападок преси і нагадавши про прогноз щодо президентства.

«Сьогодні вся українська спільнота коментує промову Надії Савченко. Коментує жорстко, насмішкувато, часом, дуже некоректно. Тон всьому задають наші олігархічні ЗМІ – видно, що стурбовані не на жарт. Політологи, соціологи, психологи намагаються знайти в її словах якийсь підтекст, чиюсь руку», – зауважив у своєму Facebook Матвійчук.
На його думку, в цьому не варто шукати якось підтексту, оскільки промова була щирою та правдивою, хоча й сумбурною, дещо грубою й неоковирною. Вдало Савченко почала свій спіч – із української культури, мови, пісні, тому, як наголосив співак, немає сумніву в тому, що цей текст писала саме Надія.
«Чому читала з папірця? Певне, бажала якомога більше сказати і нічого не випустити. Звідси й хвилювання. А виривати зараз із контексту її окремі емоційні фрази про Майдан і Антимайдан, про революційний шлях, тощо – ну, це не що інше, як розігрівати народ, готуючи його до політичних подій осені. Рано, почали, нерви не витримали у багатьох ЗМІ. Аякже, гайки потихеньку закручуються – от і реакція», – підкреслив артист.
Він також підкреслив, що деякі словесні конструкції нардепа свідчать про брак політичного досвіду, проте з набуттям досвіду, на жаль, зникає вже згадана щирість. Тим не менше, зовсім необов’язково відповідати стереотипам уявлень про політика: «Народ Ізраїлю чекав Месію, що спуститься з неба в золотому одязі, а він потрапив до Єрусалиму, сидячи на віслюкові».
«Якби не було, а головне, щоб режисери не пустили країну по знайомому сценарію, – я щодо пролетарської революції, сторіччя якої уже в наступному році. Оце реальна загроза Україні…Насамкінець нагадаю: років 5 тому відомий віщун Павло Глоба передбачив, що Президентом України стане жінка, яка досі нікому не була відома. А що як пророцтва збуваються?!», – наголосив Матвійчук.

Коментарi

Коментарiв