Тарас Загородній: «Влада бере за зябра опонентів під шумок «боротьби з корупцією»

295
Що не кажи, а росіян не можна недооцінювати. Вони розуміють, що нинішня влада досить розумна і гнучка, щоб розібратися зі своїми суперниками таким чином, щоб це все виглядало солодко і красиво. Наприклад, під гаслами «боротьби проти олігархів».
Розуміють, що в руках Адміністрації Президента сконцентрований небачений силовий ресурс, про який Янукович міг мріяти. Це дозволяє взяти за зябра БУДЬ-КОГО, як це і зараз робиться під шумок «боротьби з корупцією», яка (о диво!) перебуває тільки в середовищі опонентів. І ніяк не знаходиться, наприклад, в НБУ, де керівництво почало працювати собі кілька термінів тюремних.
Але тут на арену випускається Савченко, яка сьогодні публічно вчепилася в горло влади. А що з нею робити? Бізнесу немає. Посадити за «корупцію» не вийде. Чи не олігарх. Дуже грамотно грає на настроях обох таборів у країні. І там і там має активних прихильників. І інші центри впливу в країні як би ні до чого. Пастка-с.
У цій історії радує, що навіть якщо Вова знесе, м’яко кажучи охєрєв*ую нинішню владу, за допомогою Наді, то особливо це нічого йому не принесе. Країна остаточно пішла з зони впливу вмираючої імперії.
В українській політиці пройдуть ще одні вибори. І не треба лякати, що буде колапс. Просто когось нарешті посадять за мародерство під час війни. А високі ціни на нафту це не поверне. І чи доживе взагалі Вова до кінця операції «Наша Надя» як і вмираюча імперія.
 

Джерело: Тарас Загородній

Коментарi

Коментарiв