Гаврилишин пояснив, чому назвав уряд Гройсмана найкращим за всю історію

253
Геополітик, громадський діяч, учасник Ініціативної групи «Першого грудня» Богдан Гаврилишин прокоментував свою заяву щодо нового складу уряду під керівництвом Володимира Гройсмана.

В інтерв’ю 5 каналу він пояснив, чому вважає уряд Володимира Гройсмана найкращим за всю історію незалежності України. За його словами, через цю заяву на нього посипався значний шквал критики.
«Державне керівництво повинно мати три характеристики – порядність, патріотичність, компетентність. Жоден із колишніх Прем’єр-міністрів чи міністрів не володів ними. Коли прийшов Гройсман, я зрадів, оскільки пам’ятаю його на посаді мера Вінниці – тоді ця область розвивалася найкраще. Тобто, він є компетентний», – зазначив експерт.
Також значною перевагою глави уряду, на його думку, є те, що він працює командою. Більш того, Гаврилишин відкреслив, що чинний складу уряду знає, що потрібно робити в сьогоднішній складній економічній ситуації, проте для цього необхідні зміни до законодавства.
«У нас надзвичайно неефективно працює Верховна Рада. В парламенті є одна фракція, що постійно влаштовує цирк, вона спеціалізується на цьому. Ще одна партія тримається осторонь від усього того, що діється. Є навіть люди, які повинні бути у в’язниці», – наголосив професор.

Коментарi

Коментарiв