«Батьківщина» розкритикувала заяви «своєї» Савченко

175
Заступник глави партії «Батьківщина» Андрій Кожем’якін повідомив, що під час засідання президії політичної ради цієї сили буде надано оцінку низці заяв народного депутата Надії Савченко.

«Останнім часом у медіа-просторі України звучать заяви окремих членів фракції «Батьківщина» у Верховній Раді України щодо різноманітних бачень концепцій, стратегій і тактик так званого «перезавантаження держави» і певних безпосередніх кроків у цьому напрямку. Часто такі заяви не є узгодженими та йдуть усупереч із офіційною позицією партії», – цитує прес-центр партії Кожем’якіна.
Він зауважив, що подібні заяви вводять українців в оману щодо офіційної позиції партії щодо певних питань. Нардеп підкреслив, що «Батьківщина» завжди виступала за незалежність, територіальну цілісність, якомога швидше досягнення миру, звільнення політв’язнів із в’язниць РФ, збереження цінностей Революції гідності.
«В умовах війни ми закликаємо політиків зважувати кожне слово, яке повинно зміцнювати країну, а не шкодити стабільності, призводити до поглиблення політичної кризи та загострювати протистояння у суспільстві», – зазначив заступник Тимошенко.
«Батьківщина» вітає демократичне обговорення з будь-яких питань діяльності партії та розвитку держави. При цьому ми завжди виступаємо з консолідованою позицією. До цього закликаємо і тих депутатів, які нещодавно поповнили ряди партії», – підкреслив нардеп.
За його словами, під час найближчого засідання президії політичної ради партії «Батьківщина» її представники нададуть оцінку низці заяв народного депутата України від цієї політичної сили Надії Савченко.

Коментарi

Коментарiв