Нардеп Лещенко розпочав «війну» із Генеральним прокурором

337
Народний депутат України під «БПП» Сергій Лещенко дорікнув Генеральному прокурору Юрію Луценку за реакцію на оприлюднення у ЗМІ його розмови з одіозним олігархом Ігорем Коломойським.

«Коломойський і Луценко обговорюють фінансові питання. Половину грошей, які належать Луценко з якоїсь «суперечки» з Коломойським, олігарх пропонує віддати на потреби «БПП». У цей час Луценко вже був депутатом і закон забороняв йому займатися будь-якими бізнес-питаннями. Коломойський на той час переховувався в Швейцарії і шукав способи помиритися з владою», – зауважив у своєму Facebook Лещенко.
Він підкреслив, що Луценко підтвердив правдивість розмови, але, за словами Генпрокурора, це нібито було ще рік тому. Нардеп зазначив, що при цьому у виробництві ГПУ перебуває кримінальне провадження про замах на адвоката Карпенка, в якому Коломойський є головним підозрюваним.
«Якщо це не конфлікт інтересів, то що? У нормальній країні це було б підставою для розслідування – були гроші чи ні, на які потреби пішли, через які рахунки пройшли. У нормальній європейській країні, але не в Україні, тому що це означає, що Луценко повинен відкрити справу… проти самого себе. І ще. Луценко домігся арешту Єфремова. Це прекрасно, але коли ми будемо бачити за цією ж ґратами актуальних корупціонерів?», – наголосив парламентар, якого нещодавно розкритикувализа «напади» на ГПУ у зв’язку з арештом Єфремова.
Зазначимо, пост Лещенка є відповіддю на реакцію прес-секретаря Луценка Лариси Сарган на оприлюднення запису розмови, який вона охрестила «вихлюпом».
«Вихлюп в Youtube розмови Юрія Луценка із Ігорем Коломойським не може стати зараз сенсацією, оскільки була підслухана рік тому у серпні 2015 року. Саме тоді партійний з’їзд «Блоку Петра Порошенка» ухвалив рішення про перейменування партії у «БПП – «Солідарність», – нагадала Сарган.
«Якби народний депутат, який потрапив до ВР за партійними списками «БПП», хоча б інколи цікавився партійними справами, то співставив би ці факти і не видавав викинутий в Інтернет запис телефонної розмови як «свіжий». Як на мене, професійний журналіст-розслідувач, яким був Лещенко, ризикує стрімко скотитися до звичайного популіста, швидко промайнувши зупинку – професійний політик. Ще трохи і, щоб усунути конкуренцію серед популістів, його почнуть запрошувати до партії Олега Ляшка», – зазначила прес-секретар очільника Генеральної прокуратури.

Коментарi

Коментарiв