Сядете – аж загуде!, – Гройсман про хабарників в Україні

190
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував затримання чиновниці Міністерства аграрної політики, яку спіймали на хабарі.

«Сядете – аж загуде – це стосується кожного хабарника! І ось ще одна злочинниця відправиться до в’язниці. 3 серпня затримали чиновницю Мінагрополітики, яка вимагала від підприємця 150 тисяч доларів хабара за сприяння у забезпеченні перемоги у тендері на покупку державного сільгосппідприємства. Очищення влади від негідників продовжується», – зазначив у своєму Facebook Гройсман.
Нагадаємо, 3 серпня 2016 року працівники Служби безпеки України затримали очільницю одного з відділів Міністерства аграрної політики під час спроби отримання хабара загальною сумою близько 150 тисяч доларів.
Хабарниця вимагала ці кошти від підприємця в обмін на сприяння перемозі в тендері на покупку державного сільськогосподарського підприємства.
Начальниця відділу затримана згідно ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Найближчим часом їй буде оголошено про підозру у вчиненні злочину. Триває досудове слідство, – йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

Коментарi

Коментарiв