Україна має серйозні проблеми напередодні масштабного наступу, – волонтер

408
Волонтер, військовий експерт Юрій Касьянов заявив, що Україні слід вирішувати проблему щодо низької кількості військових на передовій напередодні масштабного наступу.

«Ситуація на фронті не тільки загострилася. Я б навіть сказав, що ми стоїмо на порозі масштабного наступу ворога. Противник закінчив підтягувати резерви. Ближче до передової розміщує бронетехніку. Накопичив запаси боєприпасів. У лікарнях звільняють місця для поранених. Поповнюють запаси знеболювальних і протишокових засобів. Можливо, підготовкою вони намагаються залякати нашу владу», – заявив у коментарі Gazeta.ua Касьянов.
На його думку, серйозною проблемою є нестача необхідної кількості військовослужбовців на передовій, а бойові частини укомплектовані лише приблизно на 60%. Він підкреслив, що це все навіть з урахуванням того, що досі не демобілізована шоста хвиля.
«Місцями людей не вистачає катастрофічно. Тих, хто має стояти біля кулемету. Чи бути на посту. Не таємниця, що на фронті немає не те щоб 70 тисяч військових, навіть про 40 тисяч мова не іде. Та й не в кількості справа. А в стратегії. У нас зараз політика тупого стримування противника», – наголосив волонтер.
«Справжня війна починається раптово. А ми сидимо і ждемо. У цей час керівництво держави втрачає довіру суспільства. Я думаю, що ми зараз на порозі подій, які супроводжуватимуться великою кров’ю», – зазначив експерт.

Коментарi

Коментарiв