Соцмережі висміяли виклик на допит Азарова і його сина

234
4 серпня прес-секретар глави ГПУ Лариса Сарган повідомила, що відомство викликало на допит колишнього Прем’єр-міністра України Миколу Азарова та його сина Олексія.

«Головна військова прокуратура викликає на допит колишнього Прем’єр-міністра Миколу Азарова, його сина – екс-нардепа Олексія Азарова, а також колишнього парламентарія Сергія Кацубу. Відкриті повістки опубліковані на сайті ГПУ», – повідомила у своєму Facebook Сарган.
Відповідно до оприлюдненої повістки, Микола Азаров зобов’язаний прибути до військової прокуратуру 9 серпня о 14:00 для участі у проведенні процесуальних дій у кримінальному провадженні за фактом заволодіння злочинною організацією під керівництвом екс-президента України Віктора Януковича протягом 2010-2014 років майном, яке належить ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Украгазвидобування», загальною сумою більше 2 мільярдів гривень.
Додамо, сина Азарова звинувачують у незаконному збагаченні. У березні 2016 року адвокат Олексія Азарова намагався зняти арешт із нерухомості в Італії та рахунку італійської компанії, проте Печерський районний суд Києва відмовив у задоволенні позову.
Протягом 2012-2014 років син екс-глави уряду отримав із невстановлених правоохоронними органами джерел близько 7,70 мільйона євро, півмільйона доларів і близько 600 тисяч швейцарських франків. Після цього ці кошти він поклав ці кошти у кілька закордонних банків, приховавши свої дійсні доходи протягом цього періоду й задекларувавши дохід лише на суму близько 19,6 мільйона гривень.
Клоуни. Коли ви будете відправляти повістки цим ригам в Раді? Ви ж так «боролись» з ними на Майдані. Це типу листа дідусю на село? Не пройшло і два роки, черепахи блін, – користувачі соціальних мереж відразу ж засипали новину подібними коментарями.

Коментарi

Коментарiв