Колгоспна Савченко дійсно може все перевернути, – публіцист

175
Російський публіцист Алєксандр Нєвзоров прокоментував діяльність народного депутата України Надії Савченко на тлі її резонансних заяв.

На думку Нєвзорова, незважаючи на наївність, яка спершу кидається в очі, насправді Савченко пропонує розумні шляхи для відновлення територіальної цілісності України після анексії Криму та окупації Донбасу.
«В особі цієї льотчиці ми маємо якесь інопланетне сильне тіло, настільки рішуче, настільки цілісне, жорстке, цілеспрямоване і розумне, що ніяких, мабуть, аналогів в сучасній політиці немає. Дуже прикро, що з нею не попрацювали в сенсі стилістичному, ні іміджевому, ні мовному. Вона виглядає досить колгоспно і дуже колгоспно розмовляє», – цитує Гордон публіциста.
Крім того, він прокоментував чергове оголошення голодування Савченко, яке нагадує «хороший резонансний хід»: «Вона пропонує ті самі єдино можливі способи повернення Україні Донбасу, які і повинні бути запропоновані розумною людиною. Її заклик схилитися перед матерями тих, хто був застрелений на Донбасі з того боку – адже це ж насправді не відступ, боягузливість – її в цьому неможливо запідозрити. Це реальні кроки, яких українська офіційна влада так і не зуміла, та й ніколи не зможе зробити».
Більше того, за його словами, Савченко може допомогти Росії в цій ситуації позбавитися від ганьби: «Донбас – це прокляття і біда Росії. Донбас втягнув Росію в абсолютно ідіотську авантюру. Адже ми ж звідти змушені будемо піти, точно так же, як ми пішли з ганьбою з Афганістану. Зрозуміло, що це закінчиться не поразкою, що не перемогою, а просто ганьбою. І знайшовся б якийсь чарівник типу Савченко, який би позбавив Росію від цієї проблеми».
У підсумку він зазначив, що Савченко дійсно може перевернути цю ситуацію: «Я просто дивуюсь, як цей слон у посудній лавці, Савченко в політиці, примудрилася розгромити цю посудну лавку».

Коментарi

Коментарiв