Із легенди Савченко перетворюється в маргінального політика, – оглядач

175
Політичний оглядач, журналіст Сергій Руденко зауважив, що резонансні заяви народного депутата України Надії Савченко так чи інакше вигідні Кремлю, незважаючи на те, свідомо чи ні вона це робить.

«Якщо від перших заяв льотчиці українське суспільство перебувало в легкому шоці, то пізніше спостерігачі розділилися на дві категорії – тих, хто впевнений, що Савченко – агент Путіна, і тих, хто вважає, що все, озвучене нею, – саме її позиція. Як би там не було, але сказане Надією вдало лягає на антиукраїнський ґрунт в Росії. Кремлівська пропаганда докладає максимум зусиль для того, щоб продемонструвати: дивіться, яка в Києві «кривава хунта», проти неї виступає навіть Савченко!», – наголосив Руденко.
На його думку, якщо відкинути конспірологічні версії, то нардеп нині стала «корисним дурнем» для російського Президента, оскільки всі її ідеї дивним чином нагадують уже сказані слова Путіна. Відповідно, свідомо чи ні, проте Савченко допомагає Кремлю, при цьому граючи проти української влади й навіть проти самої себе. У зв’язку з цим «із легендарної льотчиці вона перетворюється в маргінального політика», заяви якого все більше дратують людей, які раніше були її прихильниками – пише оглядач у колонці DW.
За його словами, своїми останніми заявами Савченко набула собі нового ворога – Порошенка, який, як вважає Надія, «готується «злити» Донбас». Саме ідеї врегулювання ситуації на Донбасі звучали під час останньої прес-конференції нардепа. Серед її ініціатив був механізм затвердження Конституції, перетворення України в парламентську республіку.
«За іронією долі, затятим прихильником парламентської республіки в Україні був і залишається Віктор Медведчук – кум Путіна. Саме він доклав максимум зусиль для того, щоб Савченко повернулася додому з Росії. І саме його називають тією людиною, яка зараз впливає на Надію. Чи має Медведчук відношення до написаного тексту Савченко – не візьмуся стверджувати. Однак не зрозуміло, навіщо колишня льотчиця, а тепер народний депутат України взялася за зміну Основного закону», – зауважив журналіст.

Коментарi

Коментарiв