Українські прикордонники повідомили про активізацію російських військ

725
Речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомив, що протягом останнього часу поблизу адміністративного кордону між Україною й анексованим Кримом відбувається ротація російських військ.

«На передових позиціях, які облаштували на адміністративному кордоні між окупованим Кримом і Херсонською областю, тривають заходи щодо ротації Збройних Сил Російської Федерації», – повідомив у коментарі Крим.Реалії Слободян.
За його словами, 27 до 30 липня з Краснодарського краю на анексованому Росією територію Криму через Керченську поромну переправу було переміщено значну частину військової техніки й особового складу Збройних Сил РФ.
Також він зауважив, що російські найманці перекинули бронетанкову групу з 247 десантного штурмового полку, який дислокується у Ставрополі, і 7-ї десантно-штурмової дивізії з Новоросійська.
«Передбачається, що новоприбулі підрозділи на російських передових позиціях поблизу адмінкордону замінять бронетанкову групу 11-ї окремої десантно-штурмової бригади з місцем дислокації в Улан-Уде, Республіка Бурятія», – зазначив речник Державної прикордонної служби.
Він підкреслив, що ці військовослужбовці перебувають на території анексованого півострова вже з березня поточного року.

Коментарi

Коментарiв