Із Савченко немає що взяти, за неї має відповідати Тимошенко, – політолог

253
Політичний експерт Яніна Соколовська висловила думку, що за скандальні заяви народного депутата Надії Савченко повинна відповідати лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

В ефірі Голосу Столиці Соколовська висловила думку, що саме Тимошенко, як глава партії, повинна привселюдно заявити, чи підтримує вона скандальні заяви народної депутатки від її ж політичної сили й чи є ці заклики частиною політики фракції.
«Політики обговорюють, чому Савченко читає з листочка, чому вона читає з російської кальки. В цьому випадку я хочу почути не Савченко – з неї нічого не взяти, на фронті вона була жінкою серед чоловіків, тепер вона – не політик серед політиків», – наголосила політолог.
«Я хочу почути заяву професіонала в політиці Тимошенко – вона це поділяє? Вона знала про цю ситуацію? Чи йшла вона свідомо на обман виборців, пропонуючи їм першим номером свого списку ось таку кандидатуру і отримуючи завдяки цій людині голоси? Тобто за все це має відповідати саме Юлія Володимирівна», – зауважила експерт.
Нагадаємо, 2 серпня від час прес-конференції Савченко оголосила свою «національну ідею» порятунку України, запропонувавши переписати Основний закон, створити «Народну Раду» та перетворити державу на парламентську республіку.
Соколовська зазначила, що в тому разі, якщо Тимошенко та фракція не підтримують ці заяви Савченко, їй немає чого робити у складі партії «Батьківщина».

Коментарi

Коментарiв