Ігор Овчар: «Пане «не олігарх» Порошенко, ну і де ваші радикальні реформи?»

275
Пане «не олігарх» Порошенко енд гоп-компанія топ-менеджерів.
Досить нам через своїх ложкомойкіних «носіїв інформації» та такого ж штибу ‪#‎Мінстець впарювати різні «видовища». То чергову загрозу повномасштабного вторгнення, то мінські договорняки, то зміни до Конституції, то вимоги МВФ, то «реформу прокуратури», то селфі-поліцію, то блукаючий безвізовий режим, то шоу-боротьбу з корупцією, то «невидану екологічну катастрофу на сміттєзвалищі», то перманентні арешти Єфрємова, то «важливі промови» «агента» Савченко тощо. Досить!
Практично безцільно та беззмістовно для країни в цілому пройшли два роки!
Де радикальні реформи, питаю? Радикальні реформи українською мовою перекладаються як ДОКОРІННІ ЗМІНИ.
То де вони? Назвіть їх нам поіменно, поясніть в чому їх ДОКОРІННІСТЬ?
Де обіцяна радикальна податкова реформа хоча б в частині спрощення законодавства та адміністрування, де радикальна лібералізація умов для бізнесу, де радикальне скасування всіляких надуманих звітів, процедур, дозволів, ліцензій, квот та інших обмежень?
Де радикальна реформа держслужби? Держфінансів тощо? В піджопному багатомільйонному мерседесі очільника державної компанії-банкрута? В нових мільйонних зарплатах найманців на держпідприємствах, але зі старою нульовою продуктивністю?
Де радикальне зменшення податкового навантаження з метою виводу 2/3 економіки з тіні?
Де політика радикального ЗАХИСТУ дрібних та середніх виробників та сприяння відродженню дрібного та середнього виробництва? Ми вже скоро будемо імпортувати все, окрім обіцянок радикальних реформ.
Де люстрація, де медична реформа, де судова реформа, де реформа місцевого самоврядування (децентралізація)?
Де хоча б детальний план системних радикальних реформ з датами та прізвищами відповідальних? За два роки так і не вродили? Але продовжуєте «реформувати» і «скоро все буде добре»? Тобто знову брешете, панове баблозалежні імпотенти?
 
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв