Посол України у США розкритикував скандальну заяву Трампа про Крим

244
Посол України у США Валерій Чалий прокоментував заяву кандидата у президенти Штатів Дональда Трампа щодо анексованого Росією Криму.

Нагадаємо, кандидат у президенти США Дональд Трамп заявив, що американська влада повинна врахувати бажання «вибір більшості мешканців Криму на користь Росії». В ефірі одного з американських телеканалів на запитання журналіста щодо готовності визнати анексований Кримський півострів російською територією Трамп заявив, що готовий розглянути це питання.
За словами Посла України у США, нещодавні заяви одіозного політика щодо української держави, зокрема Криму, викликали серйозне занепокоєння. Дипломат наголосив, що висловлювання Трампа є своєрідним закликом до порушення міжнародного права, яким він дає світу невірний сигнал.
Чалий підкреслив, що заяви Трампа не відповідають Платформі Республіканської партії, представником якої він є. Більш того, низка висловлювань кандидата у президенти США є закликом до примирення агресора.
«Навіть якщо висловлювання Трампа є лише спекуляціями і не відображають майбутню зовнішню політику, вони містять заклик до примирення агресора і підтримки порушення територіальної цілісності суверенної держави і міжнародного права. В очах світу такі коментарі непорівнянні з іміджем країни, яка сприймається партнерами як твердий захисник демократії та міжнародного порядку», – цитуєНовое время Посла.

Коментарi

Коментарiв