Луценко перетворив ГПУ в піар-агентство клану Порошенка, – Шабунін

212
Глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін прокоментував несподівані обшуки в Національному антикорупційному бюро України, що відбулися 5 серпня цього року.

«В НАБУ з обшуком прийшов департамент ГПУ імені Грановського/Кононека під керівництвом Діми Суса (який переслідував нас, Каська, Сакварелідзе та ін). Ключовою ціллю цих клоунів були не процесуальні дії, а запуск новини про «про назаконну прослушку, здійснювану НАБУ», – наголосив у своєму Facebook Шабунін.
За його словами, таким чином глава держави Петро Порошенко і його наближені намагаються знайти виправдання для Міжнародного валютного фонду, чому вони не надають НАБУ право на автономне прослуховування.
«Юрій Луценко остаточно перетворює ГПУ в піар-агенцію, яка, як бачите, обслуговує не лише на його рейтинг, а й інтереси нового клану Порошенка», – зауважив глава Центру протидії корупції.
Схожу думку висловив і народний депутат України від «БПП» Мустафа Найєм.
«Обшук в НАБУ – це ланка системної атаки на єдиний правоохоронний орган в країні, що не залежить від політиків і за фактом є білою вороною правоохоронної системи. Лише пару днів тому ми це обговорювали з колегами з Бюро й готувалися до великої кампанії, яку будуть розгортати проти НАБУ вже цієї осені», – спрогнозував парламентар.
Додамо, 5 серпня працівники Генеральної прокуратури України намагалася обшукати приміщення НАБУ згідно з рішенням суду у справі про незаконне прослуховування детективами фігурантів провадження трьохмісячної давності.

Коментарi

Коментарiв