Хабарник Онищенко оголосив власні умови проведення допиту

331
Народний депутат Олександр Онищенко заявив, що готовий зустрітися з детективами НАБУ, проте лише в тому разі, якщо вони приїдуть до Лондона.

«Орган слідства має мої контакти в Лондоні, а також контакти юридичної фірми, що представляє мої інтереси. Формально повістку я не отримував. Але як і раніше, я готовий до слідчих дій і ще раз запрошую детективів і прокурорів на зустріч в Лондоні. При допиті, відповім на всі без виключення запитання. Та розвію всі претензії до мене», – написав у своєму Facebook нардеп-утікач.
Додамо, 5 липня 2016 року Верховна Рада України попри скептичні прогнози експертів і низки політиків дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт нардепа Онищенка.
Ще до ухвалення цього рішення парламентар утік із України. Нині слідчі НАБУ підозрюють, що він уже виїхав і з Великої Британії. Відповідно, керівництво НАБУ вирішило звернутися до суду з проханням про примусовий привід Онищенка до України.
Крім того, нещодавно корупціонер заявив, що «єдиною причиною, чому від досі перебуває в Лондоні є те, що в Україні немає можливості належним чином захищати свою позицію під час слідства і в суді».

Коментарi

Коментарiв