Найгіршими ворогами України є її лідери,– ІноЗМІ

257
Британський журналіст українського походження Аскольд Крушельницький пояснив, хто насправді шкодить розвитку України.

За словами Крушельницького, найгіршими ворогами України можуть бути її ж лідери. Він наголосив, що Кабінет Міністрів ігнорує не лише вимоги щодо змін від населення, але й вимоги іноземних партнерів.
На його думку, невдоволення нібито недостатньою підтримкою України західними партнерами насправді є хибною думкою, оскільки «Захід вважає, що Україна відстоює його інтереси у протистоянні з Росією, а відтак на підтримку Заходу можна розраховувати за будь-яких умов» – передає Голос Америки.
Низький темп запровадження і реалізації реформ в Україні є сигналом того, що владі не вистачає політичної волі й енергії розбудови системи «під себе». На цьому тлі журналіст нагадав, як нардеп від «БПП» Сергій Лещенко звинуватив Президента Петра Порошенка у створені своєрідного «клану»: «Порошенко створює навколо себе «клан» прибічників та олігархів так само, як це робив його корумпований попередник, Янукович».
 
Також нардеп від «БПП» Геннадій Карнацький повідомив Крушельницькому, що уряд розкрадає велику частину фінансової допомоги від західних країн і Міжнародного валютного фонду.
«Якщо уряд та Президент не зможуть чітко продемонструвати реальні реформи (і ув’язнення усіх відомих злочинців займає тут не останнє місце), вони будуть винними у тому, що змарнували дорогоцінну нагоду побудувати гідне, демократичне та заможне майбутнє для власної країни – всупереч тому, що заради цього тисячі найкращих українців пожертвували життям та кров’ю», – підкреслив публіцист.
«Якщо вони думають, що подібна зрада не матиме наслідків, вони просто збожеволіли. І наступного разу, коли вони звернуться до Заходу за допомогою, можуть побачити, що лишились на самоті», – наголосив автор.

Коментарi

Коментарiв