Те, що говорить Савченко, не налазить на голову, – Ляшко

230
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прокоментував діяльність народного депутата Надії Савченко на тлі її скандальних заяв.

В інтерв’ю Цензор.net Ляшко пояснив, чому після однієї з прес-конференцій Савченко у своєму Facebook він написав, що «ця дівчина реально йо#нулась на голову».
«По суті: те, що пропонує Савченко, не налазить на голову. Вибачте, я можу й при вас повторити – це реально клініка. Нормальна людина не буде робити такі заяви. Я розумію емоції Надії. Я до неї до недавнього часу нормально ставився. Тепер мені прикро чути, коли вона розказує про те, що лише її мама (до речі, із Лозовим, Мосійчуком та Ліньком ми були у неї вдома, підтримували в тому числі й фінансово, але я про це вперше кажу, бо не хотів би, щоб мене звинуватили в піарі) та сестра доклали зусиль для її звільнення. Я з цим абсолютно не погоджуюся. Бо мільйони українців тримали кулаки, виходили на мітинги (по всьому світу, а не лише в Києві), влада докладала певних зусиль. Все це в підсумку дало результат», – стверджує політик.
За його словами, він шкодує, що нині нардеп так зневажливо ставиться до українців, які зробили великий внесок у її звільнення: «Вона схопила «звєзду». Думаю, їй треба знайти хорошого чоловіка, який би її заспокоїв, чи хоча б трохи мізки вправив», – підкреслив лідер радикалів.
«Чому така реакція на її заяви? Те, що Савченко озвучила – це план Путіна по федералізації України. Цього від нас вимагає Кремль та його апологети в Україні, зокрема Медведчук. Савченко – хороша актриса. Може, комусь подобається, як мені донедавна», – зауважив політик.
Він зазначив, що останньою краплею для нього стали заяви Савченко під час виступу 2 серпня, коли вона оголосила свою «національну ідею» порятунку України, закликавши переписати Основний закон і перетворити державу в парламентську республіку. Проте найбільший резонанс викликали слова депутатки про те, що «Майдан і Антимайдан стояли за одні цінності».
«Це була остання крапля. До того я спостерігав за її заявами. Не коментував їх, бо робив знижку на те, що людина два роки відсиділа у в’язниці. Я знаю, про що йдеться. Це важко і впливає, в тому числі, на психічний стан здоров’я. Особливо, коли йдеться про російські каземати. Я думаю, що Надія оговтається, подумає, проаналізує та заспокоїться», – наголосив Ляшко.
«Так от останньою краплею став оцей її план по народовладдю, а насправді федералізації України. Тому я не стримався. Але дав слово, що після цього не буду коментувати нічого, що стосується Савченко. Вона не варта коментарів. Найкращий спосіб реагувати на подібний дебілізм – не помічати його. Я втретє повторюю, що з повагою ставлюся до Надії. Не дай Бог нікому два роки відсидіти у російській в’язниці. Хоча водночас треба розуміти, що тисячі українців (відомих та невідомих) продовжують сидіти у складніших умовах, ніж вона», – підсумував нардеп.

Коментарi

Коментарiв