НАБУ відверто ігнорує корупційні схеми влади

231
Національне антикорупційне бюро України ігнорує низку резонансних епізодів щодо корупції представників влади, тому справа одіозного Олександра Онищенка – лише крапля в морі.

Видання Обозреватель інформує, що нещодавно отримало відповідь на свій запит від НАБУ, в якій відомство підтвердило відсутність провадження щодо причетності глави МВС Арсена Авакова і його наближених до торгівлі вугіллям на окупованих територіях Донбасу. Нещодавно український бізнесмен і фахівець у галузі корпоративних воєн Вадим Гриб звинуватив міністра внутрішніх справ у «кришуванні» поставок вугілля з «ДНР» і «ЛНР».
Антикорупційні відомства не поспішають займатися і «старими грішками» вже колишнього очільника Кабінету Міністрів України Арсенія Яценюка. Щоправда, НАБУ розслідує справу щодо махінацій його давнього соратника, екс-нардепа Миколи Мартиненка, проте поки безуспішно. Останнього підозрюють у незаконному привласненні коштів державних підприємств «Енергоатом» і Одеський припортовий завод.
«Незважаючи на те, що схеми проверталися за часів Прем’єра Яценюка, колишнього главу уряду поки з ними не пов’язують. Хоча подібні махінації без підтримки в Кабміні провернути було б вкрай складно», – наголошує видання.
Варто було б перевірити і проект екс-прем’єра під назвою «Стіна», завдяки якому Яценюк піарився більше року. Фінансування проекту триває і досі, вже було виділено в цілому близько 600 мільйонів гривень. Тим не менше, замість обіцяного «Європейського валу» на кордоні з РФ поки видніється лише паркан. Правоохоронці поки чомусь не цікавилися, куди ж насправді пішли всі кошти. Кілька нардепів уже зверталися до НАБУ з проханням перевірити цей факт, проте поки безрезультатно.

Коментарi

Коментарiв