Тимошенко повинна вигнати зі скандалом психічнохвору Савченко, – Чорновіл

327
Колишній народний депутат України, політичний експерт Тарас Чорновіл висловив думку, що лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко повинна зі скандалом вигнати Надію Савченко з партії.

На думку екс-нардепа, Савченко або психічнохвора, або має намір воювати проти України. За його словами, останні заяви політика про те, що українці повинні просити вибачення у жителів Донбасу і матерів загиблих ополченців, а також про нову революцію в Києві, не змогли не помітити псевдопатрітоти, які охрестили нардепа «агентом Кремля».
Він наголосив, що популярність Савченко росте чи не з кожним днем, тому Тимошенко повинна ухвалити вольове рішення й вигнати її з партії «Батьківщина».
«Савченко дуже розкручена, її заяви мають силу. Вона в певний момент стала символом. Я вважаю, що вона або психічнохвора, або агент, який буде воювати проти України. Говорити з нею немає сенсу. Негативну роль Савченко може зупинити тільки Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» повинна ухвалити вольове рішення і заявити, що так, ми припустилися великої помилки, ввівши в парламент провокатора. І вигнати Савченко зі скандалом із фракції», – цитує «Новостное агентство Харьков» Чорновола.

Коментарi

Коментарiв