Головний військовий прокурор заявив про намір піти у відставку

340
Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що у вересні цього року планує піти у відставку.

«Наразі думаю, що найбільш дієвим інструментом виконання усіх взятих на себе викликів з боку генерального прокурора є військова прокуратура. Ми встигнемо до 1 вересня, коли відбудеться 100 днів. Після того я, напевно, зі спокійною душею піду. Зроблене і створене є на кого залишити. Піду вчитися іншого життя», – зазначив Матіос.
Крім того, він прокоментував свою заявку на посаду очільника Державного бюро розслідувань: «це спортивний інтерес заради того, аби довести, що у нас все паперове дуже важко стає буквальним і практичним».
«Вагітність, що триває 9 місяців, призводить до народження повноцінної людини. З мінімальними аспектами свідомості, радше інстинктами – але через 9 місяців. У нас вже ДБР скоро буде 7-місячне. На папері. Отже, або не народилося, або у критичному стані в барокамері знаходиться. Відразу у реанімацію», – наголосив в інтерв’ю для Букви посадовець.
Також він зауважив, що був здивований фактом необхідності проходження поліграфа в ДБР для професіоналів оперативно-слідчої роботи: «Звісно, і конкурс, здача іспитів з теорії норм закону. Водночас наші колеги-антикорупціонери поліграф не проходили. Але їм суспільство довіряє більше, ніж тому ж слідчому, який повинен розслідувати військові злочини, злочини щодо правоохоронців, щодо тих самих детективів ДБР, НАБУ і прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Тобто складається враження, що є таке бажання створити орган, як бензином погасити багаття».
Нагадаємо, нещодавно народний депутат України Мустафа Найєм жорстко відповів на расистське зауваження головного військового прокурора Анатолія Матіоса, коли той сказав «ви взагалі не українець, ви пуштун».
«Ну що я можу сказати. Маячня. Мені приємно, що головний військовий прокурор України знаходить час, щоб так ретельно вивчати всі «страшні й важкі перипетії» мого особистого життя; радує, що хоча б хтось вивчив мою національність. Анатолій Васильович, не думаю, що ви ксенофоб чи не дай Боже расист, але було б непогано потренуватися в логіці та кризовій комунікації. Якщо потрібно, щиро готовий допомогти, звертайтеся», – підкреслив нардеп.

Коментарi

Коментарiв