Мені пох*р на Плотницького – нехай Савченко переживає, – Шкіряк

235
Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк гостро прокоментував замах на ватажка так званої ЛНР Ігоря Плотницького.

«Особисто мені глибоко пох*р, що з цим ублюдком. Нехай здохне як паршива вівця, разом із Захаром. І нехай вони переб’ють один одного як шакали, буду тільки радіти (прости Господи). Ніколи, ніколи ми не пробачимо цій терористичній сволоті безневинно пролиту кров тисяч українських громадян і наших Воїнів-Героів!», – наголосив у своєму Facebook Шкіряк.
Крім того, він прокоментував цю ситуацію на тлі останніх резонансних заяв народної депутатки від «Батьківщини» Надії Савченко, яка закликала піти на прямі переговори з бойовиками.
«А станом здоров’я Плотницького нехай переймається його дружбан – Надя Савченко. Бо вже мабуть скиглить, що можливо ні з ким буде терти про «спільні ідеали» і «взаємне прощення»… Фу, гидота!», – зазначив високопосадовець.
Пізніше він підтвердив, що не відмовляється від своєї гучної заяви й, більше того, вважає кожне слово Савченко «отрутою та злом для України».
«Саме так! Мені огидно! Кожне слово, що виходить з вуст дєвушки – отрута! Це зло для України. І лише тупорилі неадеквати цього не розуміють. Раджу відкрити очі, врешті-решт», – заявив радник глави МВС.

Коментарi

Коментарiв