Нардеп закликав очистити владу від людей із команди Яценюка

276
Народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки й оборони Сергій Каплін заявив про необхідність очищення чинної влади від людей із команди екс-глави уряду Арсенія Яценюка.

«Минулого року я звертався до РНБО та ГПУ із запитом провести розслідування, чому Яценюк з «Украерорухом» закрили очі на «відкрите небо» над зоною військових дій. Щоб не втрачати дохід від 700 рейсів, їх просто пустили вище. Трибуналу через ці смерті заслуговує і Путін, і ті, хто, попри ризики, допустив трагедію заради наживи. Жадібність, непрофесіоналізм і погоня за грошима вбивають імідж України у світі», – заявив у своєму Facebook нардеп.
За його словами, нинішні політичні реалії вимагають оновлення влади.
«Нам потрібна рекапіталізація країни через перезавантаження влади та очищення від людей Яценюка. Маятник люстрації повинен відхилитися в бік тих, хто винен у загубленій репутації та втраті територій, соціальному геноциді та економічній катастрофі», – наголосив парламентар.
Крім того, він повідомив, що підготовку змін до законодавства для реалізації плану щодо очищення влади вже розпочато.
«Ми вже готуємо зміни до закону про люстрацію – він повинен стосуватися й оточення Яценюка. Вони повинні бути не лише звільнені, а й жорстоко покарані», – підсумував Каплін.

Коментарi

Коментарiв