Ігор Овчар: «Панове вороги України, купуйте квитки й пакуйте валізи»

419
З огляду на нову хвилю інсинуацій та дурнуватих закликів до мирного миру за будь-яку ціну – хочеться наголосити ще раз, щоб пани штатно-платні агітатори, їх наймачі угодовці-перекінчики та адепти русскава міра ва всьом мірє тощо затямили собі декілька однозначних на мій погляд речей.
1. Україна – не Московія-Росія і це розуміють всі притомні люди, і не лише в Україні чи світі, але й в самій Росії. Просто притомних там нині до прикрого мало.
2. Будь-яка влада Московії-Росії завжди прагнула залежності України, про що свідчить історія стосунків протягом останньої тисячі років.
3. Українська нація була, є і буде захищати свою незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї національної держави всіма силами та засобами, навіть якщо для того прийдеться фізично нищити ворогів України по всьому світові.
4. Ті, хто кликав Росію на Україну – вороги України, вороги української нації. Або не сповна розуму істоти, що потребують примусового лікування в стаціонарі. Всі інші пояснення – це лише боягузливо-угодовське словоблуддя убогих честю та совістю для убогих розумом.
5. Ворогам української нації не місце на українській землі, а лише під чи за її межами.
6. Землі Донбасу – це такі ж українські землі, як Полтавщина, Запоріжжя, Приазов’я, Причорономор’я, Слобожанщина, Волинь, Поділля, Галичина чи Буковина з Закарпаттям тощо.
7. Українська нація – це одночасно древня та новітня європейська нація свобідних, волелюбних, мислячих людей, що понад усе об’єднані любов’ю до України, щиро та свідомо вважають себе українцями, шанують та підтримують українську мову, культуру, традицію, розумом та чесною працею творять гідне українське майбутнє.
Робіть висновки, панове вороги України, пакуйте валізи, купуйте квитки, вітру вам в сраку і скатєртью дарога за межі України. Нехай щастить.
 
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв