Українці чекали Савченко як Месію, але потім вона відкрила рот, – публіцист

247
Російський юрист, публіцист Євгєній Родін пояснив, чому розчарувався в народному депутаті України Надії Савченко після її звільнення з полону РФ.

Родін нагадав, що раніше він постійно захищав надію Савченко, навіть звертався до Президента РФ Владіміра Путіна з проханням звільнити її, проте, все змінилося, коли вона вийшла на свободу.
«Почалося з того, що всі стали звеличувати роботу адвокатів, результатом якої, на хвилиночку, став термін в 22 роки. Далі більше. Дівчина просто почала дурити. Ходити босою на засідання Ради. Робити дивні заяви, типу: треба вибачитися перед матерями терористів з «ДНР» і «ЛНР» (організацій, незаборонених на території РФ), закликати до бойового духу і вести переговори. Сестра Савченко порівняла її з Христом, типу в неї, як і в Христа, летить каміння (яке то каміння летіло в Христа?). Сама ж Надія, попередньо поснідавши, приступила до голодування», – наголосив юрист.
Він зауважив, що суспільство рано наділило Савченко рисами героя, яким вона зовсім не відповідала.
«Який подвиг вона зробила? Потрапила в полон? Мужньо поводилася перед камерами? Але мужньо поводився і Ходорковський. У кого повернеться язик назвати його героєм?», – зазначив публіцист.
У статті для Нового времени він підкреслив, що на тлі віри українців у Савченко вона сама повірила у свій героїзм і свою місію рятівника України. Усі сприйняли як символ навіть босі ноги нардепа, проте, коли вона відкрила рот, виявилося, що сказати їй фактично немає чого, крім уже звичних фраз про необхідність переговорів із терористами.
«Тоді стали виникати певні запитання. Ти говориш, потрібно домовитися з «ДНР» і «ЛНР»? Так чому не домовилась, коли була у них в полоні? Або все-таки домовилася? Ти називаєш їх воїнами, а в суді називала псевдосвідками. Де ж правда? І ось, спостерігаючи всі ці метаморфози, можу сказати: Я розчарований. Не позицією, а дурістю», – підсумував Родін.

Коментарi

Коментарiв