ЗМІ назвали основні версії замаху на ватажка терористів Плотницького

175
Журналіст В`ячеслав Хрипун прокоментував найбільш імовірні версії замаху на ватажка так званої ЛНР Ігоря Плотницького.

Уранці 6 липня ресурси сепаратистів повідомили, що невідомі підірвали автомобіль ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького, внаслідок чого той нібито отримав тяжкі поранення й навіть контузію. Тим не менше, вже 7 липня російські ЗМІ повідомили, що його вже виписали з лікарні.
Хрипун зауважив, що терористи вже звинуватили в інциденті українські диверсійно-розвідувальні групи й місцеву агентуру українських спецслужб. Подібні заяви звучать після кожного подібного замаху чи вбивства у так званій республіці, проте поки жодне з них не було розкрите.
Намагаючись довести причетність української сторони до подібних злочинів, сепаратисти нагадують про слова глави СБУ Василя Грицака про те, що «рано чи пізно всіх лідерів «ДНР» і «ЛНР» зачистять».
«З’явилися й інші версії замаху на Плотницького. Згідно з однією з них, причиною підриву стало катастрофічне становище справ в самій «ЛНР». Корупція в керівництві «республіки», помножена на нездатність навести порядок в економіці і соціальній галузі та свавілля з боку оточення Плотницького, призводять до закономірного невдоволення з боку місцевого бізнесу. «У нас в економіці повний хаос, помножений на вседозволеність місцевої бюрократії». ​​Влада «ЛНР» сама встановлює податки, віджимає «товари», вимагає «відкати». Незадоволені громадяни, незадоволені підприємці, незадоволені місцеві «силовики». Ходять розмови, що розкрадається навіть російська матеріальна і фінансова допомога», – наголосив у статті для Апострофажурналіст, посилаючись на співрозмовника в «ЛНР».
На його думку, внутрішня опозиція в так званій республіці за підтримки російських кураторів цілком могла вирішити «прибрати» Плотницького, враховуючи постійні корупційні скандали всередині угруповання.

Коментарi

Коментарiв