Я говоритиму з будь-яким главою «ЛНР», навіть із чортом, – Савченко

168
Народний депутат України Надія Савченко прокоментувала замах на ватажка так званої ЛНР Ігоря Плотницького.

Під час фестивалю «Бандерштат» у Луцьку Савченко постійно було в оточенні журналістів і просто осіб, які хотіли з нею поспілкуватися. На тлі інформації про нещодавній замах на ватажка так званої Луганської народної республіки Ігоря Плотницького чимало питань стосувалися саме цього факту, оскільки нардеп неодноразово робила резонансні заяви щодо необхідності перемовин із бойовиками.
У коментарі Інформатору Савченко зазначила, що в тому разі, якщо Плотницький помре, вона говоритиме з тим, «кого призначить Росія». Вона зауважила, що готова до перемовин із будь-яким ватажком бойовиків, які тримають українських полонених, «і навіть із самим чортом».
Крім того, під час зустрічі в рамках фестивалю був присутній мешканець захопленого сепаратистами Донецька, який попросив Савченко прибрати зі свого лексичного запасу абревіатури «ДНР/ЛНР», оскільки на тимчасово окупованих територіях на Сході України, за словами чоловіка, цих організацій немає, адже цей регіон окупований Росією.
У відповідь на це прохання нардеп попросила вибачення й зазначила, що використання подібних термінів вона може пояснити звичкою, що вже склалася в суспільстві протягом останніх двох років.

Коментарi

Коментарiв