Віце-спікер ВРУ закликала спалити фабрику «Roshen»

322
Віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд пояснила, навіщо потрібно знищити фабрику «Roshen» у Липецьку.

В ефірі 112Сироїд заявила, що український парламент повинен офіційно визнати Донбас територією, окупованою Російською Федерацією.
«Вихід тільки один – ухвалити рішення юридичне, законом визнати окупацію частини території України Росією», – наголосила високопосадовець.
У відповідь на питання журналістів про те, чому ВРУ цього досі не зробила, нардеп зауважила, що «для цього потрібно спалити фабрику в Липецьку»: «Але це може зробити тільки той, хто нею володіє. Це мало би бути зроблено. І тоді – розв’язані руки».
На питання про те, чи означає це, що відмова керівництва держави від торгівлі з РФ допомогла би легше будувати політичні відносини з Росією, Сироїд заявила: «Звичайно, абсолютно».
Додамо, Президенту України неодноразово дорікали через фабрику в російському Липецьку, якою володіє корпорація «Roshen». Після перемоги на президентських виборах Петро Порошенко пообіцяв продати свої активи. У січні цього року він повідомив про підписання договору, що передбачає передачу його частки в «Roshen» у незалежний «сліпий траст».

Коментарi

Коментарiв