Ердоґан відверто підлестився до Путіна

189
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоґан після тривалого конфлікту з російською владою назвав лідера РФ Владіміра Путіна другом і заявив про прогрес у двосторонніх відносинах.

В інтерв’ю ТАСС турецький лідер прокоментував переговори з Президентом Російської Федерації в Санкт-Петербурзі.
«Це буде історичний візит, новий початок. На переговорах з моїм другом Володимиром, я вірю, буде відкрито нову сторінку у двосторонніх відносинах. Нашим країнам належить багато зробити разом», – заявив політик.
Додамо, нещодавно Ердоґан вибачився у Путіна за збитий кілька місяців тому російський літак, хоча до того до того він вперто запевняв у своїй правоті в цьому конфлікті. Найбільш імовірно, що в цій ситуацій вирішальну роль зіграли три мільйони росіян, які відмовилися від відпочинку в Туреччині, вдарили по кишені турків і змусили Ердоґана різко змінити свою позицію.
Військовий експерт, журналіст Олександр Гольц зауважив, що піти на поступки Кремлю Ердоґана змусила криза відносин із Заходом, оскільки в очах цивілізованого світу турецький лідер фактично виглядає таким же ізгоєм, як і Путін.
У цілому, на думку експерта, нині все залежить від ступеня готовності Туреччини піти на компроміс: «Чи буде Ердоґан поступатися в тих конфліктних ситуаціях, які і зробили можливою атаку на російський літак? Іншими словами, чи готовий він поступитися тим, що вважає життєвими інтересами Туреччини в Сирії?».

Коментарi

Коментарiв