Савченко організувала мітинг під Адміністрацією Президента

198
8 серпня народний депутат України від «Батьківщини» Надія Савченко організувала мітинг під будівлею Адміністрації Президента в Києві.

Мітингувальники заявили, що вимагають звільнення всіх полонених. На Банкову прийшли матері полонених і їхні товариші зі служби. В цілому людей близько сотні, присутні і мати та сестра Савченко.
 
Активісти також вимагають у глави держави Петра Порошенка погодитися на переговори будь з ким, аби лишень звільнити всіх українських полонених.
Сама нардеп наголосила, що продовжує голодування на знак підтримки необхідності звільнення заручників – передає Укрінформ.
«Я пропонувала їхати прямо туди на перемовини. Я говорила, що якщо хочуть, нехай дадуть мені якусь команду, не хочуть – я поїду сама», – заявила Савченко під час акції, уточнивши, що вона так і не отримала на це конкретної відповіді.
Раніше цю акцію анонсував колишній політв’язень РФ Геннадій Афанасьєв: «8 серпня 2016 на Банковій вулиці передбачувано відбудеться акція протесту, яка буде присвячена обміну полоненими. Планується, що до акції під будівлею Адміністрації Президента у Києві, повинні приєднатися матері військовополонених і матері політв’язнів, а також вже звільнені бранці та колишні заручники Кремля розкажуть про те, що вони пережили в лапах ворога і як відбувався обмін».
Він зауважив, що ця акція безпосередньо стосується і його самого, тому для нього цей захід є небажаним. На це є кілька причин. По-перше, як наголосив Афанасьєв, керівництво АП зробило багато зусиль для його звільнення, а, по-друге, сепаратисти також закликали виходити людей на цей мітинг, що досить насторожує.

Коментарi

Коментарiв