Я вже готовий бути Президентом, – Ляшко

297
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прокоментував численні допити своєї політичної сили в ГПУ й заявив про президентські амбіції.

Нещодавно лідер радикалів заявив, що його фракцію в повному складі викликають на допит до Генеральної прокуратури України. За словами Ляшка, це «політичне замовлення, репресії проти його партії». Ці слова політика відразу ж розкритикували, оскільки до ГПУ його з колегами викликали лише як свідків. До того ж, у справі, яку було ініційовано фактично самим Ляшком – раніше він звинуватив «БПП» у корупції.
«Ми зараз ходимо на допити в ГПУ, як діти в школу. Ми вважаємо, що це політика терору, яка розв’язана правоохоронними органами на замовлення влади за нашу політичну позицію. Ледь не щодня я і мої колеги отримуємо повістки. Скоро цих повісток буде більше, ніж звернень громадян», – зазначив очільник Радикальної партії.
В ефіріРадіо Свобода журналіст натякнув Ляшку на певну нелогічність цих заяв, уточнивши, що його викликають лише як свідка, проте Олег Валерійович і на це знайшов відповідь:
«Так. Ви ж знаєте ці відомі методи – спочатку свідком, потім підозрюваним, а потім обвинуваченим. Крім того, цілий ряд наших народних депутатів, проти яких порушені кримінальні справи, я підозрюю, у вересні можуть бути подання. Зокрема на Ігоря Мосійчука, на Дмитра Лінька, можливо, на Сергія Рибалку. На депутатів від фракції Радикальної партії».
Крім того, на тлі резонансних заяв Надії Савченко про президентські амбіції Ляшко заявив, що це несерйозно, а ось сам він уже готовий стати Президентом.
«Я вважаю, що сьогодні, маючи досвід, маючи достатні знання… 10 років тому я не зміг би бути Президентом – у мене для цього недостатньо було ні знань, ні досвіду. А сьогодні я готовий», – заявив політик.

Коментарi

Коментарiв