Екс-нардеп «здав» Тимошенко російським слідчим

262
Колишній народний депутат України від «БЮТ» Олександр Шепелєв погодився дати покази проти низки політиків в обмін на звільнення зі слідчого ізолятора в РФ.

Днями нам стало відомо, що Шепелєв пішов на угоду з російським слідством, давши свідчення щодо низки українських політиків: Тимошенко та інших. У відповідь його звільнили з-під варти, – інформують Українські новини, посилаючись на власні джерела.
Інше джерело повідомило, що близько 10 днів тому Російська Федерація відмовила Україні в екстрадиції колишнього нардепа. Це рішення російська сторона мотивувала тим, що це ставить під загрозу інтереси РФ.
Додамо, 8 серпня цього року про звільнення Шепелєва повідомив екс-голова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький. За його словами, щоб вийти на свободу екс-депутату довелося заплатити близько 10 мільйонів доларів.
«Нагадаю – колишній народний депутат втік з-під варти в липні 2014, а пізніше в березні 2015 року був затриманий в Москві та поміщений в СІЗО до вирішення питання про екстрадицію», – зазначив у своєму Facebook Старенький.

Коментарi

Коментарiв