У ГПУ допитали Авакова, Турчинова й Яценюка

234
8 серпня 2016 року працівники Генеральної прокуратури України допитали главу РНБО Олександра Турчинов, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова й екс-главу КМУ Арсенія Яценюка.

«Всі вони дають потрібні слідству покази. Це громадянський обов’язок», – повідомив глава ГПУ Юрій Луценко. Тим не менше, очільник відомства не уточнив, щодо яких справ допитували високопосадовців.
Також Луценко зауважив, що лідера Радикальної партії Олега Ляшка було допитано відповідно до справ щодо подій Майдану: «Саме по ній пан Ляшко і викликався в суд».
Крім того, посадовець пообіцяв низку затримань у справі колишніх народних депутатів, екс-регіоналів Олександра Єфремова й Володимира Медяника – передає Український тиждень.
Додамо, нещодавно ЗМІ звинуватили Національне антикорупційне бюро України в ігноруванні справ щодо низки високопосадовців. Зокрема, у НАБУ підтвердили відсутність провадження щодо причетності глави МВС Арсена Авакова і його наближених до торгівлі вугіллям на окупованих територіях Донбасу, хоча нещодавно український бізнесмен і фахівець у галузі корпоративних воєн Вадим Гриб звинуватив міністра внутрішніх справ у «кришуванні» поставок вугілля з «ДНР» і «ЛНР».
Антикорупційні відомства не поспішають займатися і «старими грішками» вже колишнього очільника Кабінету Міністрів України Арсенія Яценюка. Щоправда, НАБУ розслідує справу щодо махінацій його давнього соратника, екс-нардепа Миколи Мартиненка, проте поки безуспішно. Останнього підозрюють у незаконному привласненні коштів державних підприємств «Енергоатом» і Одеський припортовий завод.

Коментарi

Коментарiв