Савченко відмовилася покидати «Батьківщину»

225
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що не має намір виходити з партії «Батьківщина» попри прогнози низки політиків і експертів.

«Я ще сиділа в тюрмі, а мені вже писали: «Вийди з «Батьківщини», створюй свою партію і інше». Я пояснила, що я служила в армії 10 років, мені там не подобалося практично все. Але я не тікала з армії, я намагалася змінити структуру зсередини. Я не перебіжчик, я не виляю хвостом», – наголосила нардеп.
«Коли ми з партійцями зустрілися вперше, я сказала, що буду працювати для народу, так як мене обрав народ, але буду мати свою думку, буду прислухатися. Так і буде далі», – зауважила в ефірі 112 Савченко.
Вона також підкреслила, що планує протягом терміну роботи у Верховній Раді, який залишився, зробити максимально багато корисних справ.
«Депутат – це виборна посада і вона заступає на певний строк, як у в’язниці на відсидку. У мене ще залишився певний строк відсидки. За цей термін я повинна максимально зробити щось хороше», – підкреслила парламентар.
«Я залишаюся з партією «Батьківщина». Що буде далі? Я не хочу грати в цю довгу політику, я пропоную перезавантажити підхід до цього», – зазначила колишня політв’язень РФ.

Коментарi

Коментарiв