Тарас Загородній: «Влада використовує «напади Путіна» у своїх інтересах»

163
Я тут бачу пішла чергова хвиля «путін почав наступати ще вчора, а ми й не помітили». Загалом, як завжди: коли влада починає злегка лякатися від картин, що з ними скоро почне робити народ за девальвацію, за розграбовані банки, за захмарні тарифи, які відкидають за межу бідності 50% населення, то відразу раптом починають говорити «Путін нападе».
Чи може напасти Путін? Може. Він міг це зробити ще два роки тому, коли і армії то у нас не було. Тоді був найсприятливіший момент.
Питання в іншому. А навіщо? І в чому логіка? В діях Путіна завжди є логіка. Своя, кривава, цинічна. Але логіка.
У зв’язку з цим «Путін нападе ось-ось» не має під собою логіки з наступних причин:
1. Економічне становище РФ близьке до колапсу. Резервний фонд вичерпається до кінця цього року. Про це відкрито говорять. Весь цей рік РФ викидала масу ресурсів, щоб зняти санкції в липні. Тепер всі ресурси кинуті, щоб санкції послабили в грудні. Це питання почне обговорюватися приблизно в жовтні. Тобто, будь-яке загострення, в якому РФ відкрито йде на агресію, знижує шанси на скасування санкцій.
2. РФ кинуло купу ресурсів в кампанію Трампа, щоб не пройшла Хілларі. Знову ж вибори в жовтні і будь-яке загострення c його прямою участю – це автоматична перемога Клінтон, яка дала зрозуміти, що панькатися з РФ не буде. З українським керівництвом теж, до речі.
Тому, будь-який «масштабний наступ» тут і зараз при прямій участі російських військ позбавлений логіки. Це малоймовірно. Хоча, звичайно психа складно прорахувати. Але до останнього часу він діяв логічно. Тому залишаються ймовірними загострення в старому форматі «ополчення», на що українська Армія здатна жорстко відповідати.

Коментарi

Коментарiв