На півночі Криму якась заворушка, – журналіст

221
Журналіст Роман Бочкала назвав можливі версії ситуації в анексованому Криму, де відімкнули Інтернет у низці регіонів і закрили майже всі пункти пропуску.

На думку Бочкали, це можна пояснити тим, що Російська Федерація розіграла диверсію, аби просто провести навчання.
За його словами,на півночі Криму «дійсно якась заворушка». Закрили два з трьох пунктів пропуску, а «Чонгар» працює жахливо повільно. Середній час проходження адміністративної лінії – близько 12 годин. Вже о 10:40 9 серпня окупанти без пояснення причин зупинили пропуск осіб і транспортних засобів навпроти КПВВ «Чонгар» в обидва боки. Таким чином наразі представники РФ здійснюють пропуск тих, хто їде на півострів і лише навпроти КПВВ «Чаплинка».
«На півночі півострова вчора всюди розклеїли орієнтування на чотирьох. Вони нібито щось натворили в Армянську. Описуються у військовій формі, з шевронами, зброєю, віку приблизно 35 років. Активно поширюється чутка, що в усьому винні «татари» і «українські диверсанти». Але диверсанти не діють в тилу противника у військовій формі. Хіба що це форма противника», – зауважив у своєму Facebook журналіст.
Він також підкреслив, що, ймовірно, сталася якась внутрішня історія, а ці навчання проводять для того, аби тримати населення півострова у страху: «Допускаю, що це навіть навчання. Відпрацьовується реакція на диверсію – як на одну з найбільш ймовірних для окупантів загроз. На користь цієї версії можна констатувати активне переміщення військової техніки».
Додамо, протягом кількох останніх днів на території Криму зафіксовано активізацію переміщення військової техніки. Неподалік адміністративної межі літають вертольоти Мі-8. Крім того, вночі російська сторона намагається за допомогою прожектора освітлювати українські позиції.

Коментарi

Коментарiв