Савченко зробила нову гучну заяву про свою «концепцію порятунку України»

266
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що низка експертів визнали її концепцію такою, що випереджає час.

«Найрозумніші люди, яких я можу собі уявити, яких я слухала, сказали мені, що я написала те, що дуже сильно випереджає час. І в цьому є один мінус – цього не було у прикладі історії. Я не можу пояснити людям, чому це добре, тому що немає на що покладатися», – заявила нардеп.
«Але я вважаю, що наші українці вже готові до цього. Дуже багато людей підключаються до цієї концепції, до її написання, розширення», – наголосила Савченко.
В ефірі 112 вона зазначила, що готова привести в студію людей, які можуть професійно пояснити переваги цієї ідеї, «а не так емоційно», як робить це вона.
Крім того, парламентар укотре підкреслила, що країні повинен диктатор, який «не втратить совість і поверне владу народу»: «Є два шляхи. Треба або прийти за правилами цієї влади, дорватися, і потім зробити все для країни, або починати вже зараз разом із народом».
«Я не бачу сенсу затягувати оці реформи ще на довше. І, якщо потрібно, я не за радикальну революцію, я за еволюцію шляхом революції. Ми повинні розвиватися паралельно. Народ повинен давати стимул владі, влада повинна еволюціонувати. Але якщо вона буде затягувати це ще 20 років, то ми не матимемо жодного результату», – висловила думку нардеп.

Коментарi

Коментарiв