Кремль готує теракти в анексованому Криму

186
Місцевий мешканець Кримського півострова розповів, що кримці активно обговорюють чутки щодо можливих терактів, організованих РФ.

За словами мешканця анексованого Криму Рустема Алієва, кримці серйозно обговорюють імовірність того, що Кремля може скористатися складною ситуацією на адміністративному кордоні материкової України з анексованим півостровом для того, аби організувати теракти, в яких звинуватять українців і кримських татар.
У коментарі Апострофу він зазначив, що досі основною залишається версія, відповідно до якої контрольні пункти в’їзду-виїзду на адміністративній межі між Херсонською областю і окупованим півостровом закрили через дезертирів.  
Плани Кремля звинуватити українську сторону, фактично як завжди, не вдалося реалізувати. За словами Алієва, навіть кримські «ватники» насміхаються над фейковими повідомленнями про те, що на територію півострова прорвалися активісти «Правого сектора».
Додамо, вранці 7 серпня 2016 року російські прикордонники зупинили пропуск людей і транспортних засобів на адмінкордоні з окупованим Кримом. Низка російських ЗМІ стверджують, що з української сторони кордону на територію Криму намагалася прорватися диверсійно-розвідувальна група, що влаштувала стрілянину. Керівництво Генерального штабу Збройних Сил України назвало це черговою провокацією РФ, російська ж сторона взагалі не дає офіційних коментарів щодо цієї ситуації.

Коментарi

Коментарiв