Протягом двох тижнів стане ясно, чи буде наступ на Донбас, – волонтер

195
Волонтер, координатор громадської ініціативи «Повертайся живим» Віталій Дейнега прокоментував можливість масштабного наступу російських найманців на Донбасі.

«У нас є певні проблеми. 8 серпня ми очікували наступу на кількох напрямках. Серйозного наступу там не відбулося, хоча зараз військові з різних причин очікують заворушень із того боку. Тобто, або спроб наступальних дій, або, принаймні, обстрілів. І це навіть говорить російська преса», – зазначив Дейнега.
«Я думаю, що протягом найближчих тижня-двох стане ясно, що нас далі чекає. Якщо вони разом із Росією підуть у наступ, то це буде складна історія, а так у нас протягом останнього року особливо нічого не змінюється. У нас є лінія зіткнення, що майже не переміщується. Щоправда, постійно відбувається війна артилерій, війна диверсійно-розвідувальних груп», – зауважив в інтерв’ю 5 каналуволонтер.
За його словами, країна вже майже два роки чекає наступу, проте цього разу ця інформація дійсно викликає серйозне занепокоєння. Про це свідчить, зокрема, інформація розвідки, проте активіст підкреслив, що не може назвати низку факторів, які змушують робити неоптимістичні прогнози щодо конфлікту на Сході.

Коментарi

Коментарiв