Політолог «розніс» Пояркова за критику Савченко

248
Політолог Олексій Шевченко гостро розкритикував художника, активіста Сергія Пояркова за його заяви щодо народного депутата України Надії Савченко.

«Після свого нещодавнього поста про Савченко я дав собі слово цієї теми не торкатися, оскільки в наближенні гарячої політичної осені в країні інших проблем більше, ніж вистачає. Але остання стаття Пояркова на цю ж тему мене просто підірвала, і я не можу її не прокоментували. І в своєму коментарі я, як і обіцяв, про Савченко та її публічні казуси говорити не буду», – зазначив Шевченко.
За його словами, аналізувати в пості Пояркова щодо Савченко фактично нічого, крім своєрідної тенденції і особистості самого автора, «який дозволив собі вв’язатися у відверто брудну кампанію». На думку експерта, звернення скандального опозиціонера до нардепа свідчить або про його параноїдальну зацикленість на цій особі, або про те, що він виконує певне замовлення.  
 
«Взагалі всі публікації Пояркова про Савченко вульгарні, тому що в них особисті випади превалюють над аналізом. У них домінує інфантильна анальна символіка і образ лайна буквально заливає всі ці писання («ми думали, що Савченко дасть про…ратися політикам, а в підсумку «об..лась» «сама», «Савченко чекає смерть від словесного проносу», «голосно пукає біля багаття, чухаючи немиті зади»)», – зауважив у своєму Facebook політолог.
«У контексті цих нападок чомусь згадав знамените «голод голодних і ситість ситих». Савченко прийшла в політику зі світу голодних із усією їхньою злістю і безграмотністю. А її критика ведеться з позицій пошляка, який зажерся, людини зі світу «джиповласників» і чотириповерхових котеджів, який вирішив пограти в політику і патріотизм», – наголосив фахівець.
 
Нагадаємо, нещодавно Поярков гостро прокоментував низку заяв Савченко: «На жаль, Савченко вийшла з тюрми і почала говорити. Мене бісить, що вона здуру вважає себе кандидатом у президенти. А що ти для цього зробила? Ти героїчно відсиділа? Так я хочу сказати, що у нас є хлопці, які рік сиділи в підвалі. Вони не голодували – ЇХ НЕ ГОДУВАЛИ. Їм ламали пальці, вони не бачили жодного адвоката. І світ про них не знав, і родичі не знали».
 

Коментарi

Коментарiв